آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


برگزاري ۳۰ کلاس آموزش مقدماتي آتش نشاني در ماه مبارک رمضان
تاریخ ارسال : 1394/4/1

قدس آنلاين يزد - سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد در طول ماه مبارک رمضان در هر غروب در يک مسجد کلاس آموزش مقدماتي آتش نشاني برگزار مي کند.

 به گزارش قدس آنلاين از يزد ،در ماه مبارک رمضان يک ساعت قبل از نماز مغرب و عشا آموزش مقدماتي آتش نشاني در مساجد شهر برپا مي شود.

  گفتني است سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري يزد در راستاي آموزش مقدماتي آتش نشاني و فرهنگ سازي ايمني، در طول ماه مبارک رمضان، هر غروب، يک جلسه آموزشي در يک مسجد را به اجرا در مي آورد.

   اين کلاسها از بيست و هشتم خرداد ماه در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) محله آبشور آغاز مي شود و  در بيست و ششم تيرماه، افتتاحيه آن در مسجد امام حسن مجتبي (ع) اکرميه برگزار خواهد شد.