آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


ريزش ساختمان در خيابان نبرد شمالي
تاریخ ارسال : 1394/3/30

خبرگزاري آريا-در حادثه ريزش آوار خانه دو طبقه در خيابان نبرد شمالي 6 نفر نجات يافتند.

به گزارش خبرگزاري آريا، سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران با اعلام اين خبر گفت: ساعت 9 صبح امروز جمعه حادثه ريزش آوار در خيابان نبرد شمالي، کوچه ثاني به سامانه 125 اعلام شد و ماموران سه ايستگاه آتش نشاني براي کمک به حادثه ديدگان راهي محل حادثه شدند.

به گفته سيد جلال ملکي، با حضور نجاتگران آتش نشاني در محل حادثه مشخص شد در کنار يک خانه دو طبقه قديمي، گودبرداري به اندازه يک و نيم متر در زميني به مساحت 150 متر مربع انجام شده که چون ايمن سازي هاي لازم انجام نشده و ساختمان هاي اطراف محل حادثه نيز قديمي و فاقد ايمن سازي هاي لازم هستند، ساختمان دو طبقه کاملا تخريب شده است.
ملکي گفت: در هنگام ريزش آوار  خانه قديمي2 خانم و 2 آقا که در آنجا محبوس شده بودند با حضور به موقع نجاتگران نجات يافتند و يک جوان 24 ساله که نيمي از بدنش در زير آوار گير کرده بود زنده از زير آوار بيرون کشيده شد. اين فرد که از ناحيه دست و پا دچار شکستگي شده بود، تحويل عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه شد.
در زمين گودبرداري شده نيز يک کارگر 28 ساله افغان کاملاً زير خاک و سنگ گرفتار شده بود که او  نيز زنده از زير آوار بيرون کشيده شده و به عوامل اورژانس تحويل داده شد.
علت وقوع اين حادثه مشخص نيست و از سوي کارشناسان سازمان آتش نشاني اعلام خواهد شد.