آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


سيلاب هيرمند جان دو نفر را گرفت
تاریخ ارسال : 1394/4/1

جاري شدن سيلاب در بستر رودخانه خشکيده هيرمند در شمال سيستان و بلوچستان و نا آشنا بودن دو نفر زهکي به فنون شنا، آنان را به کام مرگ فرستاد.

جاري شدن سيلاب در بستر رودخانه خشکيده هيرمند در شمال سيستان و بلوچستان و نا آشنا بودن دو نفر زهکي به فنون شنا، آنان را به کام مرگ فرستاد.

 
فرمانده انتظامي شهرستان زهک در اين باره اظهار داشت: در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليس ۱۱۰ مبني بر يک مورد غرق شدگي در رودخانه هيرمند در محدوده شهر زهک بلافاصله ماموران انتظامي براي بررسي موضوع در صحنه حاضر شدند.
 
سرهنگ محمد محمدي منش افزود: با حضور ماموران مشخص شد پسر بچه ۹ ساله که براي شنا به رودخانه رفته بود به دليل آشنا نبودن به فنون شنا جان خود را از دست داد.
 
اين مقام انتظامي از حادثه غرق شدگي ديگري در اين رودخانه خبر داد و بيان کرد: روز گذشته نوجوان ۱۹ ساله اي براي شنا وارد رودخانه شد که به دليل آشنا نبودن با فنون شنا در آب غرق و تلاش امدادگران براي نجات وي بي ثمر ماند.
 
فرمانده انتظامي زهک گفت: متاسفانه از ابتداي امسال تاکنون شاهد چهار مورد غرق شدگي در اين رودخانه بوديم.
 
شهرستان زهک در ۲۴۰ کيلومتري شمال زاهدان مرکز سيستان و بلوچستان واقع شده است.