آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


موج گرما در کراچي 140 نفر را کشت
تاریخ ارسال : 1394/4/1

مسئولان بيمارستان هاي کراچي اعلام کردند در هفته گذشته دست کم 140 نفر در اين شهر جان خود را به دليل گرماي شديد هوا از دست داده اند.

به گزارش آفتاب نيوز: اين در حالي است که در پي آغاز موج اخير گرما در هند، صدها نفر از مردم اين کشور در شهرهاي مختلف جان خود را از دست دادند. گفته مي شود در پي تشديد گرما، مقامات اين کشور تدابير ويژه اي را براي مقابله با مرگ و مير شهروندان اتخاذ کرده اند.

با اين حال، بنا بر اعلام مسئولين چندين بيمارستان در کراچي، از هفته گذشته تا کنون دست کم 140 نفر در اين بيمارستان ها بر اثر گرمازدگي شديد جان خود را از دست داده اند.

 اين در حالي است که گفته مي شود تعداد زيادي از شهروندان هندي که خارج از بيمارستان جان باخته اند در آمار دولتي هند در خصوص تعداد قربانيان گرماي هوا محاسبه نمي شود.