آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


دوباره پاي گرد و غبار به تهران باز مي‌شود
تاریخ ارسال : 1394/4/1کارشناس سازمان هواشناسي از بروز پديده گرد و خاک و وزش باد شديد در برخي نقاط جنوب غربي، جنوب، شرق و جنوب شرقي کشور خبر داد و گفت: استان‌هاي قم، مرکزي، اصفهان، تهران و البرز امروز نيز وزش باد شديد و گرد و خاک را شاهد خواهند بود.

به گزارش پايگاه خبري فرجام ، فريبا گودرزي در تشريح آخرين وضعيت آب و هواي کشور، گفت: در ۳ روز آينده در برخي نقاط جنوب غربي، جنوب، شرق و جنوب شرقي کشور وزش باد نسبتا شديد و در برخي نقاط با گرد و خاک رخ مي‌دهد.

کارشناس سازمان هواشناسي افزود: استان‌هاي قم، مرکزي، اصفهان، تهران و البرز بعد از ظهر و اوايل شب امشب وزش باد و گرد و خاک را تجربه خواهند کرد.

وي ادامه داد: در جنوب استان‌هاي سيستان و بلوچستان، کرمان و برخي از نقاط هرمزگان بعد از ظهر و اوايل شب امشب رگبار و وزش باد به همراه رعد و برق رخ خواهد داد.

گودرزي با بيان اينکه آسمان تهران امروز صاف است، گفت: بعد از ظهر امروز افزايش ابر در استان تهران را شاهد خواهيم بود.

کارشناس سازمان هواشناسي افزود: اهواز با دماي ۴۵ و شهرکرد با دماي ۸ درجه سانتيگراد به ترتيب گرمترين و خنک‌ترين مراکز استان‌هاي کشور هستند.

منبع خبر : خبرگزاري فارس