آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


کارگر ساختماني با سقوط از سه طبقه جان سالم به در برد
تاریخ ارسال : 1394/4/1

يک کارگر جوشکار مشهدي به دليل نداشتن تجهيزات حفاظتي در حين کار به طبقه منفي سه يک کارگاه ساختماني سقوط کرد و جان سالم به در برد.

به گزارش جي پلاس، بي توجهي به رعايت نکات ايمني در حين عمليات ساختماني موجب شد تا يک جوشکار ۳۸ ساله در مشهد در حاليکه در يک ساختمان نيمه تمام مشغول کار بود ناگهان تعادل خود را از دست بدهد و از ارتفاع ۹ متري به زير زمين سقوط کند.

مدير منطقه يک عمليات سازمان آتش نشاني مشهد در اين رابطه گفت: اين جوشکار ۳۸ ساله به دليل نداشتن تجهيزات ايمني و وسايل حفاظت هنگام کار در طبقه همکف ساختمان در حال ساخت براثر از دست دادن تعادلش به طبقه منفي سه سقوط کرد و از ناحيه دست و کمر به شدت مصدوم شد.

آتش پاد سوم مهدي رضايي بيان کرد: با اعلام اين خبر به ستاد فرماندهي آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري مشهد ماموران امداد و نجات ايستگاه شماره ۵ سازمان به محل حادثه در حوالي بلوار اقبال لاهوري اعزام شدند و فرد مصدوم را با رعايت نکات ايمني پس از انتقال به سطح زمين با کمک نيروهاي اورژانس به بيمارستان منتقل کردند.