آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


تخريب يک ساختمان دو طبقه قديمي در تهران/ 6نفر از زير آوار نجات يافتند
تاریخ ارسال : 1394/3/31

تهران-ايرنا-سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران از تخريب يک منزل دو طبقه قديمي در تهران خبر داد و گفت: در اين حادثه آتش نشانان، 6 نفر را از زير آوار نجات دادند.

سيدجلال ملکي روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: ساعت 9 صبح امروز حادثه ريزش آوار درخيابان نبرد شمالي، کوچه ثاني به سامانه 125 اعلام و ماموران سه ايستگاه آتش نشاني به اين محل اعزام شدند.

وي با اشاره به گودبرداري انجام شده درکنار يک منزل دو طبقه قديمي، افزود: کارگران در زميني به مساحت 150 مترمربع در حال ساخت به دليل گودبرداري بخش زيادي از منزل مسکوني تخريب مي شود.

ملکي بيان کرد: در هنگام تخريب منزل قديمي، پنج نفر در اين منزل محبوس شده بودند که با تلاش آتش نشانان دو خانم و دو آقا به سلامت از محل ناايمن خارج شدند و يک جوان 24 ساله در زير آوار گرفتار شده بود.

سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران افزود: طي عملياتي آتش نشانان اين جوان مصدوم شده را از زير آوار خارج و تحويل عوامل اورژانس دادند.

وي خاطرنشان کرد: در قسمت محل گودبرداري نيز يک کارگر 28ساله افغان زيرآوار گرفتار شده بود که با تلاش آتش نشانان اين کارگر افغان مصدوم از محل خارج و تحويل عوامل اورژانس داده شد.

ملکي به شهروندان توصيه کرد به هنگام گودبرداري اگر ساختمان هاي قديمي در مجاورت محل گودبرداري قرار دارند، حتما ساختمان هاي قديمي ايمن سازي شوند تا شاهد وقوع چنين حوادثي نباشيم.