آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


خسارت 60 ميلياردي آتش سوزي به مزارع بيله سوار
تاریخ ارسال : 1394/3/31

فرماندار بيله سوار در گفتگو با خبرگزاري صدا و سيما افزود: اين آتش سوزي که در منطقه باباش کندي اين شهرستان روي داد حدود يکهزار هکتار از مزارع اين منطقه را سوزاند.

آرام حليم با بيان اينکه دامنه آتش سوزي تا مزارع بخش جعفرآباد سرايت کرده است گفت: با تلاش نيروهاي امدادي ،مردمي و بسيج اين شهرستان اين آتش سوزي که ساعت 14 ديروز اتفاق افتاده بود ساعت 21 خاموش شد.
وي افزود: علت اصلي اين آتش سوزي تا اين لحظه مشخص نشده است و موضوع همچنان در دست بررسي قرار دارد.
حليم به کشاورزان و اهالي شهرستان توصيه کرد تا کوچتربن نکات ايمني را هم در جلو گيري از حوادث رعايت کنند تا شاهد حوادث اينچنيني در منطقه نباشيم.
هفته قبل نيز آتش سوزي مشابهي در شهرستان بيله سوار اتفاق افتاده بود که حدود 350 هکتار از اراضي منطقه جعفر آباد را طعمه حريق کرد و حدود 20 ميليارد ريال به کشاورزان منطقه خسارت زد.