آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


رخداد ۶۹۵ حادثه در يک هفته/ انتقال ۴۱۵ نفر به مراکز درماني
تاریخ ارسال : 1394/3/30

سرپرست معاونت عمليات سازمان امداد و نجات با اعلام رخداد ۶۹۵ مورد حادثه در هفته گذشته، گفت: ۲ هزار و ۳۰۵ تن در حوادث هفته گذشته آسيب ديده و ۵۵ تن هم اسکان اضطراري داده شدند.

سرپرست معاونت عمليات سازمان امداد و نجات با اعلام رخداد ۶۹۵ مورد حادثه در هفته گذشته، گفت: ۲ هزار و ۳۰۵ تن در حوادث هفته گذشته آسيب ديده و ۵۵ تن هم اسکان اضطراري داده شدند.

به گزارش گروه اجتماعي خبرگزاري آنا، حسين درويشي با اشاره به اينکه ۳۷۴ مورد از حوادث هفته گذشته جاده‌اي و ۴۱ مورد شهري بوده است، اظهار کرد: به علاوه ۱۶ مورد از مجموع حوادث هفته گذشته مربوط به کوهستان، ۱۴ مورد آتش‌سوزي جنگل و مرتع، ۱۲ مورد صنعتي و کارگاهي، ۱۱ مورد ساحلي و دريايي و مابقي مربوط به ساير حوادث بوده است.

وي با اشاره به اينکه در هفته گذشته ۲ ‌هزار و ۳۶۰ تن حادثه ديده‌اند، گفت: از اين ميان يک‌هزار و ۲۷۳ تن در حوادث جاده‌اي، ۶۹ تن در حوادث شهري، ۲۵ تن در کوهستان، ۲۵ تن در سيل و آب‌گرفتگي، ۱۴ تن در حوادث دريايي و ساحلي و مابقي در ساير موارد حادثه ديده‌اند.

سرپرست معاونت عمليات سازمان امداد و نجات با اشاره به آسيب‌ديدگي ۲ هزار و ۳۰۵ تن در حوادث هفته گذشته، گفت: از اين ميان يک‌هزار و ۲۲۹ تن در حوادث جاده‌اي، ۶۹ تن در حوادث شهري، ۲۵ تن در سيل و آب‌گرفتگي، ۲۴ تن در کوهستان، ۱۱ تن در حوادث صنعتي و کارگاهي، ۷ تن در حوادث ساحلي و دريايي و مابقي در ساير حوادث آسيب ديدند.

وي به اسکان اضطراري ۵۵ تن در حوادث هفته گذشته اشاره کرد و افزود: در مجموع اين حوادث ۵۸۹ تن نجات يافتند که ۴۱۵ تن به مراکز درماني منتقل و ۱۷۴ تن سرپايي درمان شدند.