آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


رتبه چهارم كشوري دركاهش حوادث رانندگي
تاریخ ارسال : 1390/10/14

خبرگزاري موج - معاون راهداري اداره كل راه و ترابري كردستان از كاهش 24 و نيم درصدي متوفيان حوادث جاده‌اي و كسب رتبه چهارم خبرداد.

به گزارش خبرگزاري موج به نقل از روابط عمومي اداره كل را وترابري استان كردستان، محمد راشد مدرس گرجي اضافه كرد: با توجه به پايين بودن شاخص برخورداري از بزرگراه، وجود عمليات متعدد اجرايي احداث راه و بزرگراه، ترافيك سنگين و عملكرد ترانزيتي در بعضي از محورها، اين اداره كل يكسري اقدامات زودبازده و كم هزينه ابتكاري سواي روشهاي معمول و مستمر را براي افزايش ايمني در دستور كار خود قرار داده است.
مدرس گرجي خاطر نشان كرد: استفاده همزمان از چشم‌گربه‌اي و چشم‌ببري، اجراي شيار لرزاننده در قوسها، استفاده از نقوش خط براي كم عرض كردن معبر در مقاطعي كه امكان سرعت و سبقت غير مجاز وجود دارد، استفاده از تابلوهاي با زمينه فسفري، نصب چراغهاي گردان پليس در نقاط پرحادثه، استفاده از نقوش كاهش سرعت با زمينه قرمز، اجراي خطوط لرزاننده، نصب پل‌هاي عابر پياده در مناطق مسكوني و ... از جمله اين اقدامات بوده كه در سالجاري در محورهاي استان اجرا شده و تأثير قابل ملاحظه‌اي در كاهش تصادفات داشته است.
وي با اشاره به كاهش 24 و نيم درصدي (كاهش 94 نفري كشته‌هاي جاده‌اي) آمار متوفيان از ابتداي سال تا پايان آبان ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته، همكاري و همدلي ارگان‌هاي مرتبط در امر ايمني جاده‌اي به ويژه پليس راه استان را ستود./***