آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsepمسئولان با جديت ايمني تفرج‌گاه‌ها را تامين کنند
تاریخ ارسال : 1394/4/2

مدير حوزه‌هاي علميه با ابراز تاسف از حادثه برق گرفتگي مجدد يک کودک در استان قم گفت: سال گذشته نيز حادثه برق گرفتگي در قم اتفاق افتاد و انتظار اين بود ديگر اين مسئله تکرار نشود.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم به نقل از مرکز خبر حوزه، آيت‌الله سيدهاشم حسيني بوشهري در ديدار با خانواده مرحوم قرباني که در اثر حادثه برق‌گرفتگي در يکي از بوستان‌هاي قم جان باخت با تسليت به بازماندگان آن مرحوم، اظهار داشت: حقيقتا چنين حوادثي تلخ و ناگوار است.

وي تصريح کرد: اظهار همدردي که توسط مسئولان شهرداري و شوراي شهر صورت گرفته است نشان دهنده اهتمام به موضوع است و نسبت به چنين حادثه‌اي بي‌تفاوت نخواهند بود.

مدير حوزه‌هاي علميه بر ضرورت تامين امنيت مردم در استان تاکيد و اظهار کرد: در اين گونه موارد بايد تدابير جدي‌تري انديشيده شود که مردم احساس امنيت بيشتري کنند.

آيت‌الله حسيني بوشهري تصريح کرد: ايمني سازي محيط زندگي مردم و بوستان‌هاي محلي از مسائل مهمي است که مسئولان بايد با جديت آن را پيگيري کنند.

وي با اشاره به حضور کودکان و نوجوانان در بوستان‌هاي محلي گفت: امروز از آنجا که محيط منازل کوچک هستند زمينه سرگرمي و تفريح کودکان وجود ندارد و به همين دليل به بوستان‌ها مراجعه مي‌کنند.

امام جمعه قم در ادامه بر لزوم پيگيري حادثه برق گرفتگي نوجوان قمي تاکيد کرد و گفت: تقاضاي ما از همه مسئولان استان اين است اين حادثه را با جديت پيگيري کنند و امکانات و بودجه مناسبي را براي ايمن سازي بوستان‌ها اختصاص دهند.

آيت‌الله حسيني‌بوشهري با ابراز تاسف از حادثه برق گرفتگي مجدد کودکان در استان قم بيان کرد: سال گذشته نيز حادثه برق گرفتگي در قم اتفاق افتاد و انتظار اين بود ديگر اين مسئله تکرار نشود.

وي افزود: تکرار برق گرفتگي در قم، نگراني‌ها را بسيار افزايش داده است. مسئولان بايد براساس وعده‌هاي خود، تدبيري جدي و اساسي براي رفع اين گونه حوادث در قم و کشور داشته باشند.

معاون جامعه مدرسين همچنين با تحسين هوشياري خانواده مرحوم قرباني نسبت به خنثي سازي سوء استفاده‌هاي رسانه‌هاي بيگانه از اين حادثه اظهار کرد: توجه و عنايت اين خانواده که متعلق به انقلاب هستند موجب خنثي‌سازي توطئه سوء استفاده کنندگان عليه اسلام و انقلاب خواهد بود.

وي با دلجويي و تسليت مجدد به خانواده مرحوم قرباني بيان کرد: شيوه ما مريدان مکتب اهل بيت(ع) اين است که بر اساس آيات قرآن کريم نسبت به مصيبت‌ها شکيبايي کنيم.