آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsepدزد برق شهري، بالاي تير برق گرفتار شد
تاریخ ارسال : 1394/4/2

خبرگزاري آريا-مرد 43 ساله دزفولي که براي استفاده از برق غيرمجاز در بالاي تير برق گرفتار شده بود توسط ماموران امداد و نجات سازمان آتش نشاني دزفول از مرگ حتمي نجات يافت.

به گزارش خبرگزاري آريا، از سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري دزفول اين حادثه در نخستين ساعات بامداد روز دوشنبه در کوي فرهنگ شهر دزفول رخ داد.
مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري دزفول گفت: فرد مذکور براي انجام امور برق ، بدون مجوز اقدام به بالا رفتن از تير چراغ برق کرده بود که دچار برق گرفتگي شد. عبدالحسين معظم فر افزود: در پي اين حادثه ستاد فرماندهي عمليات امداد و نجات سازمان آتش نشاني دزفول به محل حادثه در فرهنگ 32 شرقي کوي فرهنگ شهر دزفول اعزام شد.
وي افزود: ناجيان 125 با حضور به موقع خود و با کمک بالابر سازمان برق توانستند فرد مذکور را که دچار برق گرفتگي شده بود به پايين منتقل کنند. معظم فر افزود: متهم به سرقت برق توسط اورژانس 115 براي مداوا به بيمارستان دزفول منتقل شد.
محسن نمازي فر مدير توزيع برق دزفول گفت: فرد مذکور توسط پليس بازداشت شده است. پيش تر گزارش هايي از برخي مناطق خوزستان از سودجويي افراد قانون شکن که به انگيزه سرقت برق ، از خط قرمز حريم شبکه برق عبور مي کنند دريافت شده بود.
در دو شرکت توزيع نيروي برق خوزستان و اهواز دهها پرونده سرقت برق مفتوح بوده که برخي از آنان منجر به صدور راي از سوي مراجع قضايي شده است.