آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


مديرعامل سازمان آتش نشاني شهرداري قزوين: مانور آتش نشانان داوطلب قزويني برگزار شد
تاریخ ارسال : 1394/4/1

استان‌ها > قزوين - ذوالقدر، مدير عامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين گفت: مانور اطفاءحريق آتش نشانان داوطلب اين سازمان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين به نقل از روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين، ذوالقدر افزود: با توجه به فعاليت دوباره واحد آتش نشانان داوطلب در اين سازمان، طي ماه گذشته دو دوره کلاس مقدماتي اطفاء حريق برگزار شد که طي آن 56 نفر در اين کلاسها شرکت و پس از آموزش و آزمون ، گواهينامه حضور در کلاس ها را دريافت کردند.
ذوالقدر افزود: پس از پايان اين دوره شرکت کنندگان خانم و آقا با حضور در مراسم صبحگاه مشترک سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين و دريافت گواهينامه، در مانور اطفاء حريق و آبرساني شرکت کرده و ميزان آمادگي و دانش خود را سنجيدند.
اين مسئول افزود : واحد آتش نشانان داوطلب از سال 1384 در قزوين آغاز به فعاليت کرده و در سال 94 برنامه هاي مختلفي براي اين واحد در نظر گرفته شده است که مشارکت در مانورهاي مختلف ، مشارکت در آموزش شهروندي و آموزش در مدارس و مهدکودک ها ، حضور در استقراريهاي مختلف مراسم ملي و مذهبي حضور در حوادث غير مترقبه و بحران از جمله فعاليت هاي اين افراد است.
ذوالقدر تصريح کرد : اين واحد متشکل از بانوان و آقاياني است که داوطلبانه قصد خدمت به شهروندان و حادثه ديدگان را دارند.
وي در خصوص ثبت نام علاقمندان به فعاليت درا ين عرصه گفت: علاقمندان ميتوانند با ارسال نام و نام خانوادگي خود به سامانه پيام کوتاه 3000500125 ثبت نام کنند.