آدرس کانال تلگرام موسسه @iihsep

اخبار موسسه

عقد قرارداد مديريت HSE پروژه انتقال برق کارون با شرکت مهندسي امکان الکتريک

موسسه با شرکت مهندسي امکان الکتريک به عنوان پيمانکار اصلي اجراي خط انتقال برق 100 کيلومتر قرارداد مديريت HSE امضا نمود. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه و مهندسي نفت مي باشد.

تفاهمنامه آموزشي و پژوهشي موسسه با دانشکده نفت تهران دانشگاه صنعت نفت

موسسه در تاريخ 94/1/31 با دانشکده نفت تهران وابسته به دانشگاه صنعت نفت تفاهمنامه همکاري در زمينه برگزاري دوره هاي آموزشي مشترک، سمينارها و همايش هاي تخصصي و ساير فعاليت هاي علمي در حوزه ايمني، سلامت و محيط زيست امضا نمود.


مهار آتش سوزي در ساختمان مسكوني خيابان شريعتي
تاریخ ارسال : 1394/3/30

سخنگوي سازمان آتش نشاني شهر تهران از مهار آتش سوزي ساختمان مسکوني در خيابان شريعتي خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري صدا و سيما، جلال ملکي گفت:‌ صبح امروز طبقه دوم ساختمان مسکوني چهار طبقه در خيابان شريعتي بالاتر از ظفر کاملا آتش گرفت و ماموران سه ايستگاه آتش نشاني با تجهيزات کامل به محل حادثه اعزام شدند.
وي افزود: دود زيادي طبقات بالايي را فرا گرفته بود و تعدادي از ساکنان در ساختمان محبوس شده بودند که آتش نشانان اين افراد را به سطح پشت‌بام، تراس ها و بالکن ها هدايت کردند.
ملکي گفت: مردي 45 ساله که داخل منزل سعي کرده بود به تنهايي آتش را خاموش کند از ناحيه سر و گردن دچار سوختگي شده بود که آتش نشانان وي را خارج کرده و تحويل اورژانس دادند.
وي افزود: آتش نشانان پس از خاموش کردن آتش و تخليه دود و ايمن سازي، 9 نفر ساکنان گرفتار شده در ساختمان را به سلامت از محل خارج و به فضاي باز منتقل کردند.